ul. Pocztowa 15,
88-400 Żnin

Kontakt

Ferment Kino Objazdowe w marcu w ŻDK!

Kolejny filmowy weekend w Żninie!

Po raz kolejny Kino Objazdowe Ferment odwiedzi Żniński Dom Kultury przy ul. Pocztowej 15. Repertuar kina – jak zawsze – będzie bardzo różnorodny. Seanse odbędą się w niedzielę i poniedziałek.

Organizatorem Kina Objazdowego jest Ferment Kolektiv z Poznania, firma od 10 lat zajmująca się edukacją filmową i upowszechnianiem kultury filmowej na terenie całego kraju. Po raz kolejny w Żninie już od 18 do 19 marca.

Jak na prawdziwe kino przystało, przed seansem będzie można kupić popcorn oraz napoje. Ceny biletów wahać się będą od 16 zł za cały bilet do 11 za bilet grupowy (dla grup powyżej 15 osób). Studenci, uczniowie i seniorzy zapłacą za bilet 13 zł.


Rezerwacji biletów można dokonać pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie: 797 358 360. Sprzedaż biletów odbywać się będzie przed każdym z seansów w Żnińskim Domu Kultury. Płatność gotówką.

Przedsprzedaż: https://ekobilet.pl/kino-ferment
Aktualne informacje również na Facebooku: https://www.facebook.com/FermentKinoObjazdowe

NIEDZIELA, 18 MARCA

11:30 - PSZCZÓŁKA MAJA. MIODOWE IGRZYSKA

13:30 - JASKINIOWIEC

15:30 - KOBIETA SUKCESU

17:45 - KOBIETY MAFII

20:30 - PITBULL. OSTATNI PIES

PONIEDZIAŁEK, 19 MARCA

16:00 - PITBULL. OSTATNI PIES

18:15 - KOBIETA SUKCESU

20:30 - KOBIETY MAFII

 

PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA – animacja, dubbing, Produkcja: Australia, Niemcy, Czas trwania: 83 minuty

 Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

 

JASKINIOWIEC - animacja, dubbing, Reżyseria: Nick Park, Produkcja: Wielka Brytania, Francja, Czas trwania: 89 minut

W zamierzchłych czasach, gdy nie było Facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu.

 

KOBIETY MAFII – sensacyjny, Reżyseria: Patryk Vega, Produkcja: Polska, Czas trwania: 135 minut

Obsada: Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Bogusław Linda, Aleksandra Popławska 

Bela, była funkcjonariuszka policji, dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią.

 

PITBULL. OSTATNI PIES – sensacyjny, Reżyseria: Władysław Pasikowski, Produkcja: Polska, Czas trwania: 120 minut

Obsada: Marcin Dorociński, Doda, Adam Woronowicz, Krzysztof Stroiński

Po śmierci Soczka policjanci z warszawskiej komendy rozpoczynają śledztwo. Na wezwanie komendanta do stolicy przybywają Nielat zwany Quantico, Metyl oraz Despero, którzy mają za zadanie powstrzymać gangi walczące między sobą o miasto.

 

KOBIETA SUKCESU – komedia romantyczna, Reżyseria: Robert Wichrowski, Produkcja: Polska, Czas trwania: 105 minut

Obsada: Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa- Narkiewicz

Główną bohaterką jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce.

 

Kontakt w sprawie seansów dla grup szkolnych:

Joanna Lisiecka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 797 358 360

 

RODO i cookies