Newsletter ŻDK

„Mapa (NIE)pokoju" w wykonaniu Awangardowego Teatru Czarno- Czarnego

Żniński Dom Kultury i Awangardowy Teatr Czarno- Czarny zapraszają  na spektakl pt. „Mapa (NIE)pokoju".

Po raz kolejny młodzieżowy, amatorski teatr, którego twórcą jest Marcin Grajek, przeniesie nas do świata widzianego i  wykreowanego przez pryzmat ludzi wkraczających w dorosłe życie. I jak to zwykle była ów widzenie nie jest pozbawione buntu, przekory,  wobec otaczającego świata, którym rządzą dorośli. Mają własny punkt widzenia i własne ideały. Jeszcze chcą coś zmieniać, budować, tworzyć. I oto chodzi, także w teatrze.

 Marcin o spektaklu:
„Spektakl "Mapa (NIE)pokoju" to sceniczna wizja buntu młodego pokolenia. Otaczani przez ciągłe decyzje i niekończące się dylematy stajemy twarzą w twarz ze stwierdzeniem, ze przecież można inaczej.

Spróbujemy przełamać stereotypy i pokonać ograniczenia.
A na mapie stworzy się... swoisty twór wyobraźni.”

Gorąco polecam Państwu to wydarzenie, warto bowiem przyglądać się młodemu pokoleniu, zamiast je krytykować, może właśnie w tej, bodaj  najpiękniejszej, bo teatralno – literackiej formie, znajdziemy wspólną płaszczyznę do rozmowy o rzeczach ważnych, bowiem każdy z nas, na własnej mapie uczuć może znaleźć  piękno i dobro jakie jest w każdym z nas.

                                                                                                                        Artur Jakubowski

Reżyseria: Marcin Grajek

Współpraca dramaturgiczna: Katarzyna Byczyńska

Aktorzy: Izabela Balcerzak, ominika brzykcy, Kacper Fryska, Marcin Krajek, Ola Kaźmierczak, Patrycja Kuras, Julia Staniszewska, Maria Szafrańska, Zofia Szałacińska, Mirella Tyka, Monika Wałkowska, Kaja Zbytniewska, Karolina Zdrojewska

Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury w sobotę 4 listopada (premiera) i w niedzielę 5 listopada (pokaz otwarty) 2017 r. o godz. 18.00. Wstęp wolny.

PRZYDATNE LINKI

KONTAKT

Żniński Dom Kultury
Pocztowa 15
88-400 Żnin
Woj. Kujawsko-Pomorskie

Tel.: (52) 30-20-517
Faks: (52) 30-20-517

Tel. kom.: 784-985-444

E-mail: biuro@zninskidomkultury.pl

POLECAMY

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Scroll to top