Newsletter ŻDK

Żniński Dom Kultury zaprasza na koncert zaduszkowy!

Żniński Dom Kultury zaprasza na koncert zaduszkowy pt. „Wszystko gdzieś w nas…” w wykonaniu Magdaleny Przybyszewskiej.

„Wszystko gdzieś w nas…” to tytuł zaduszkowego recitalu, który wykona Magdalena Przybyszewska
Magdalena Przybyszewska, urodziła się 29 czerwca 1996 roku w Bydgoszczy. W 2015 roku ukończyła IV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w klasie o profilu humanistyczno-kulturoznawczym. Swoje umiejętności wokalne rozwijała początkowo pod okiem Katarzyny Tomali.

Od 2008 roku była również podopieczną Impresariatu Edukacyjno-Artystycznego ARS FABRICA, mającego swoją siedzibę w Dobroniu. Młode talenty, pozostające pod opieką Impresariatu, systematycznie kształciły swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie pod okiem profesjonalnych instruktorów. Dwa razy w roku odbywały się Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne "Śpiewaj i Tańcz". Magda była uczestniczką trzynastu edycji warsztatów i miała okazję pracować pod okiem wielu profesjonalistów, wśród których można wymienić: Elżbietę Adamiak, Dominikę Rydz- Kancler, Zuzannę Madejską, Weronikę Bochat-Piotrowską, Gabriela Piotrowskiego, Anetę Bałon, Mirosława Woźniaka oraz Jerzego Łazewskiego.

Magda jest laureatką wielu konkursów i festiwali. Zdobyła, m. in., Wyróżnienie w V i VI Ogólnopolskim Festiwalu Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA w Barcinie oraz nominację do udziału w 50. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. W 2014 roku zajęła III miejsce w Festiwalu Piosenki Nieżyjących Polskich Artystów im. Miry Kubasińskiej "Piosenka jest wieczna". W 2015 roku zdobyła II miejsce w 36. Inowrocławskich Spotkaniach Artystycznych MUSICORAMA oraz Nagrodę Wojewody Kujawsko-Pomorskiego dla najlepszego solisty XV Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd "Graj dudka, graj Panu...".

Miała okazję zaprezentować się również na wielu koncertach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 6 w Bydgoszczy, Miejski Dom Kultury w Barcinie, Impresariat Artystyczny ARS FABRICA, a także na koncercie z okazji 100-lecia harcerstwa polskiego w łódzkiej Wytwórni. Była gościem Koncertu Laureatów VII i VIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu „Radosnych Serc”, który odbył się w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" podczas "Pożegnania lata" .

Od lat interesuje się również teatrem. W 2012 roku była wolontariuszem XI Edycji Festiwalu Prapremier w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. W roku szkolnym 2013/2014 należała do całorocznego wolontariatu Teatru Polskiego w Bydgoszczy.
Z wielką przyjemnością oglądała spektakle w teatrach w całej Polsce: Szóste piętro, Narodowy, Kwadrat w Warszawie, STU oraz Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.
Obecnie rozpoczęła studia na Wydziale Koreanistyki na Uniwersytecie Warszawskim kontynuując jednocześnie naukę na II roku wydziału wokalno- estradowego Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie Barbary Abramowicz.

Podczas koncertu usłyszymy piosenki m.in. z repertuaru: A. Zauchy, U.Sipińskiej, S. Soyki, G. Łobaszewskiej, J. Przybory i innych poetów piosenki. Na fortepianie Magdzie akompaniować będzie Marek Błaszczyk.

Koncert odbędzie się w czwartek 2 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie ŻDK. 

PRZYDATNE LINKI

KONTAKT

Żniński Dom Kultury
Pocztowa 15
88-400 Żnin
Woj. Kujawsko-Pomorskie

Tel.: (52) 30-20-517
Faks: (52) 30-20-517

Tel. kom.: 784-985-444

E-mail: biuro@zninskidomkultury.pl

POLECAMY

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Scroll to top