Piotr Machalica "Mój ulubiony Młynarski"

Żniński Dom Kultury zaprasza na koncert pt. „Mój ulubiony Młynarski” w wykonaniu Piotra Machalicy.

Recital "Mój ulubiony Młynarski" to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Najpiękniejszy list miłosny", "Idź swoją drogą", czy "Blue Tango".

Zespół w składzie:

Michał Walczak - gitara, tamburyn, aranżacje

Krzysztof Niedźwiecki - gitara, walizka vel stopa

Paweł Surman - trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne

Koncert  odbędzie się w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury 2 marca 2018 r. o godzinie 18.30. Bilety w cenie 30,00 zł dostępne są w sekretariacie ŻDK.