"Od nocy do nocy, czyli kilka słów o filmie i musicalu"

Żniński Dom Kultury zaprasza na koncert pt. „Od nocy do nocy, czyli kilka słów o filmie i musicalu” w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz.

Joanna Aleksandrowicz to młoda aktorka i wokalistka urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in. na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Sceny w Bydgoszczy oraz w Teatrze V6 w Łodzi.
Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystkazagrała we współpracy z członkami zespołu Variuns Max w 2015 r. Od tego czasu regularnie koncertuje. Ponadto ma na swoim koncie udział w polskich filmach i serialach, wkrótce będzie emitowany teatr telewizji pod roboczym tytułem „Katyń, łagry” z jej udziałem. Współpracowała m.in. z Wojtkiem Smażowskim oraz Markiem Koterskim.
Zdjęcia aktorki pt. „Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal „Vouge Italia” oraz brytyjski „Calumet Photo UK”.
W repertuarze usłyszymy utwory z filmu „Noce i dnie”, „Ziemia obiecana”, „Hallo Szpicbródka”, „Va Bank”, czy „Lata 20-ste, lata 30-ste…

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury 10 lutego 2018 r. o godzinie 18.00. Bezpłatne wejściówki dostępne już wkrótce w sekretariacie ŻDK.