Aktualności

Zapraszamy na Spektakl kabaretowy pt. "Chory na sukces"

TEGO JESZCZE NIE BYŁO! PREMIERA SPEKTAKLU KABARETOWEGO!

 "CHORY NA SUKCES"

SAME GWIAZDY GWARANTUJĄ WSPANIAŁĄ NIEZAPOMNIANĄ ZABAWĘ

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces" jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje"). Artyści chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia ich, jak twierdzą niektórzy, narcyzowatej osobowości, tworzą więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi.

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju"), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak"), Piotr Pręgowski („Ranczo") i Tadeusz Ross („Zulu Gula" i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów.

W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają bliskich nam wszystkim spraw.

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces" jest satyrą na powszechną wokół tandetę i bufonadę,  które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale też innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W DZISIEJSZYCH SKOMPLIKOWANYCH CZASACH (KIEDY ONE TAKIE NIE BYŁY?) DOBRZE JEST SIĘ „ZAŁAPAĆ” NA TROCHĘ UŚMIECHU I CHWILOWEJ BEZTROSKI, KTÓRĄ MAMY NADZIEJĘ, ZAPEWNI PAŃSTWU NASZ SPEKTAKL. ZAPRASZAMY WIĘC DO NAS I ŻYCZYMY WSZYSTKIM BARDZO DOBREJ ZABAWY!

BILETY DO NABYCIA:

-W KASIE ŻNIŃSKIEGO DOM KULTURY TEL. 52-3020317

ORAZ PRZEZ INTERNET : KUPBILECIK.PL

INFO I ZAMÓWIENIA ZBIOROWE : 518166869


Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury 19 lutego 2018 r. o godzinie 19.00