Spektakl dla dzieci pt. „Cyrk leśnych robaczków” w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art.

Sceną zawładną owady! Mieszkańcy leśnej polanki są poruszeni i zaniepokojeni dziwnym obiektem, który pojawił się na skraju lasu. Jak się później okaże, to pająk otworzył cyrk i szuka wśród owadów uzdolnionych artystów. Finałowym występem ma być konkurs talentów. Biedne owady nie wiedzą, że pająk wymyślił podstęp i w ten sposób chce zwabić je w pułapkę…Czy niepozorny żuczek-poeta uratuje mieszkańców łąki? Kolorowe i muzyczne przedstawienie przenosi dzieci w świat maleńkich owadów. W przedstawieniu poruszane są takie tematy jak: bezpieczeństwo, współpraca, przyjaźń. Młody widz uczy się, że nie ten jest bohaterem kto ma spryt, jest dobrze ubrany, lecz ten kto jest odważny i ma dobre serce.

Spektakl odbędzie się w czwartek 21 marca 2019 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury. Wstęp wolny.