Żniński Dom Kultury zaprasza na Ostatkowy Bal Karnawałowy dla dzieci !

Z okazji zakończenia karnawału zapraszamy na wyjątkowy Bal Karnawałowy dla dzieci od 5 lat. W tym dniu w Żnińskim Domu Kultury nie zabraknie śmiechu i zabawy, będzie wesoło i kolorowo.

Rozpoczniemy od przygotowań do wielkiego Balu pod kierunkiem Ilony Gawrońskiej z Creative Art. W otwartej strefie bajkowo-karnawałowego wizażu, dzieci ozdobią maski weneckie, czyli nieodzowny element każdego karnawałowego stroju. Będzie można również ozdobić twarz ulubionym bajkowym motywem.

W drugiej części na dzieci będą czekali animatorzy z grupy FUNimki, którzy przygotują dla nich moc zimowych atrakcji:

- taneczną animację prowadzoną przez Elzę i Annę,

- mroźne zabawy i konkursy,

- wielką śnieżycę: bańki mydlane, konfetti, miękki puch.

Prawdziwą atrakcją będzie na pewno wizyta ulubionego bajkowego bohatera wszystkich dzieci- Olafa.

Zachęcamy rodziców do przebrania dzieci w karnawałowe stroje. Podczas trwania Balu będzie czynny specjalny ostatkowy kącik ze słodkościami i napojami, a dla rodziców przygotujemy kawiarenkę, w której będą mogli poczekać na swoje pociechy podczas drugiej części imprezy (w zabawach z animatorami dzieci uczestniczą same, bez rodziców).

Ostatkowy Bal Karnawałowy odbędzie się w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury w sobotę 2 marca 2019 r. od godz. 15.00.

Na Bal nie ma już dostępnych wejściówek.