Zespół Maran- aTha zaprasza na koncert kolęd

Zespół Maran - aTha na scenie Żnińskiego Domu Kultury zaprezentował się już publiczności z koncertem pieśni patriotycznych z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, niewątpliwie zdobywając jej uznanie. W repertuarze kolędowym mogliśmy ich usłyszeć podczas koncertu bożonarodzeniowego produkcji ŻDK pt. „Gloria, gloria na niebiosach!”. Wtedy to występując obok innych zespołów i solistów zaprezentowali polskie, tradycyjne kolędy w nowych, autorskich aranżacjach. Te i wiele innych świątecznych utworów będziemy mogli wysłuchać podczas sobotniego koncertu w Żnińskim Domu Kultury, żegnając się z tym repertuarem na długie 11 miesięcy. Zapraszamy na pożegnanie z kolędami w wykonaniu zespołu Maran-atha.

Skład zespołu:

Katarzyna Osińska - wokal

Marcin Burzyński - trąbka

Sławomir Walczak - bas

Mariusz Adamczyk - perkusja

Krzysztof Kawalerski - instrumenty klawiszowe

Koncert poprowadzi: ks. Stanisław Kłosin

Koncert odbędzie się w sobotę 2 lutego 2019 r. o godz. 19.00 w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury. Wstęp wolny.