Magiczne Ferie z Czarodziejem- „EDUKACYJNY TEATR MAGII” z Iluzjonistą Łukaszem Podymskim

Łukasz Podymski to młody zdolny iluzjonista, dwukrotny laureat Mistrzostw Polski w sztukach magicznych. Członek Krajowego Klubu Iluzjonistów zrzeszającego największych iluzjonistów w kraju. Łukasz Podymski prezentuje efekty, które bawią i zadziwiają dorosłych i dzieci.

W 2008 roku był uczestnikiem I edycji programu MAM TALENT prezentując najtrudniejszą dziedzinę iluzji czyli manipulacje kartami. Jego występy pełne są humoru, dobrej zabawy i profesjonalnych efektów iluzjonistycznych. Łukasz występuje na terenie całego kraju dając dziesiątki występów w każdym miesiącu. Wspólny udział dzieci i dorosłych w sztukach magicznych daje gwarancję dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Występ odbędzie się w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury 21 stycznia 2019r. o godzinie 17.00. Wstęp wolny!