"Przygody Krecika"

Żniński Dom Kultur zaprasza na spektakl dla dzieci „Przygody Krecika” w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art.

Przedstawienie teatralne skierowane do najmłodszych milusińskich.
Każdy z nas marzy czasem, aby mieszkać gdzie indziej. Zamienić miejski zgiełk na spokój przedmieścia, albo przeprowadzić się z małego mieszkania do przestronnego domu.
Tytułowy bohater mały Krecik pewnego dnia postanowił wyprowadzić się z kopca i znaleźć bardziej przytulne mieszkanie, duże i jasne. Nasz przyjaciel poznaje różne zwierzątka, które opowiadają mu o swoich domach. Zobaczcie sami, który – ul, dziupla, norka, a może gniazdko na samym szczycie drzewa – spodoba się Krecikowi.
Morał zawsze taki sam: nie ma jak w domu!

Spektakl odbędzie się w środę 16 stycznia 2019 r. o godz. 12.30 w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury. Wstęp wolny.