Magda Piskorczyk w ŻDK !

Żniński Dom Kultury zaprasza na koncert Magdy Piskorczyk

Magda Piskorczyk to wielokrotnie nagradzana wokalistka śpiewająca dojrzałym, niskim, "czarnym" głosem oraz multiinstrumentalistka grająca na gitarach: akustycznej, elektrycznej i basowej, a także na instrumentach perkusyjnych. Wykonuje głównie muzykę zakorzenioną w tradycji afro-amerykańskiej i afrykańskiej. Aranżuje i komponuje, regularnie koncertuje ze swym zespołem, była gościem wielu festiwali międzynarodowych, m.in. w Niemczech, Anglii, Szwecji, Norwegii, na Węgrzech, we Francji i na Tajwanie. Wydała oficjalnie 6 płyt, usłyszeć na nich można m.in. Michała Urbaniaka, wirtuoza harmonijki z Memphis Billy Gibsona czy Slidin' Slima ze Szwecji.

JARMARK FLORIAŃSKI 2018

Żniński Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w JARMARKU FLORIAŃSKIM, połączonym z tzw. PCHLIM TARGIEM, który wpisze się w tegoroczną edycję DNI ŻNINA. Do stolicy Pałuk wraz z własną twórczością, wyrobami, etc., zapraszamy na Plac Wolności w dniu 3 maja 2018 r. Szczegóły organizacyjne znajdziecie Państwo w Regulaminie Jarmarku:

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Rostrzygnięcie konkursu na obsługę gastronomiczną DNI ŻNINA 2018

o wyniku  naboru ofert na zadania pn:

oferta na wyłączność obsługi w zakresie gastronomii imprezy plenerowej Dni Żnina , która odbędzie się w dniach  1– 2 maja 2018r. w Żninie,

informujemy, iż w wyniku ogłoszonego naboru ofert na obsługę gastronomiczną imprezy plenerowej pn. Dni Żnina 2018 zaplanowanej na dzień 1 – 2 maja 2018 r. wpłynęły 3 oferty:

Zapraszamy na koncert z piosenkami Jacka Cygana!

Żniński Dom Kultury zaprasza na koncert pt. "Stan Pogody" z piosenkami Jacka Cygana w wykonaniu Studia Piosenki Żnińskiego Domu Kultury.

"Stan Pogody" to tytuł koncertu, który przygotowuje Studio Piosenki Żnińskiego Domu Kultury. Premierowe wykonanie muzycznego widowiska składającego się z piosenek Jacka Cygana odbędzie się 11 marca. Młode wokalistki, podopieczne Marka Nowaka, podjęły się trudnego wyzwania mierząc się z utworami Pana Jacka, którego wachlarz twórczości jest nie tylko bogaty ale przede wszystkim różnorodny. I taki też będzie koncert, który będę miał zaszczyt wyreżyserować.