Bajka improwizowana "W magicznej krainie"

„W magicznej krainie” - bajka improwizowana.

Historia, która zdarza się raz. Nigdy nie była wcześniej opowiedziana i już nigdy więcej się nie powtórzy.

Na godzinę sala zamienia się w magiczną krainę. Jak się ona nazywa, jakie żyją w niej postaci, czy są ludźmi, czy innymi żyjącymi stworkami, co się w niej wydarzy ustalone zostanie na początku spektaklu z małymi widzami. Potem tworzy się opowieść pełną niesamowitych przygód. Nie ma rekwizytów ani dekoracji, wszystko widziane jest oczami wyobraźni. Dzieciaki, jeśli chcą,  aktywnie uczestniczą w całym spektaklu odgrywając role króliczków, marchewek, rosnących drzewek z rybek w stawie. Jak to w bajkach dobro zwycięża zło, a morał jest taki, że wystarczą głowy pełne pomysłów, by się świetnie bawić.

Kino Objazdowe FERMENT w lutym w ŻDK!

Już w niedzielę 16 lutego Kino Objazdowe Ferment zagości ponownie w Żninie z najgorętszymi lutowymi hitami z okazji walentynkowego weekendu!

Spędź walentynkowy weekend w kinie!

Spektakl Teatru Od Nowa pt. "Na językach"

Teatr OdNowa działa od lutego 2019 r. przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rogowie pod kierunkiem  Emilii Sommer- Pawłowskiej. Teatr skupia osoby dorosłe w wieku seniorskim i obecnie liczy 10 członków.

Premiera pełnego humoru spektaklu „Na językach”, opowiadającego historię Helenki wracającej z sanatorium i jej plotkujących koleżanek odbyła się 1 grudnia 2019 r.

Spektakl odbędzie się w piątek 31 stycznia 2020 r. o godz. 17.30 w Żnińskim Domu Kultury. Wstęp wolny.