ul. Pocztowa 15,
88-400 Żnin

O nas

TURNIEJ SŁOWA dla klas VII SP i gimnazjalistów oraz 63. OKR rozstrzygnięte!

Eliminacje Powiatowe Turnieju Słowa „Słowo źródłem inspiracji” dla uczniów klas VII SP i gimnazjalistów oraz eliminacje powiatowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Eliminacje powiatowe Turnieju Słowa „Słowo źródłem inspiracji” dla uczniów klas VII SP i gimnazjalistów oraz eliminacje powiatowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbyły się 9 marca 2018 roku w Żnińskim Domu Kultury.

W przesłuchaniu uczestniczyło 29 wykonawców

Jury eliminacji powiatowych obradowało w składzie:

  1. Bogna Blachowska (Kuj.-Pom. Centrum Kultury w Bydgoszczy)
  2. Krystyna Jarzębowska
  3. Jolanta Dobaczewska

Jury po wysłuchaniu wszystkich wykonawców przyznało:

w Turnieju Słowa :

I nagroda- Piotr Marczak- Zespół Szkół w Barcinie

II nagroda- Marek Leszczyński- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie

III nagroda- Dominika Domagała- Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie

Wyróżnienie- Kamila Erdmann- Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w  Żninie

Wyróżnienie- Małgorzata Złotnicka- Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie

Wyróżnienie- Sara Dobrzykowska- Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w w Żninie

Jury wytypowało do Finału Turnieju następujące osoby:

Piotr Marczak- Zespół Szkół w Barcinie

Marek Leszczyński- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie

Dominika Domagała- Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie

W/w wykonawcy wezmą udział w Finale Turnieju, który odbędzie się w Bydgoszczy w czerwcu 2018 r.

W 63. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim jury przyznało:

W Turnieju recytatorskim

I nagroda- Szymon Koziełek- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej w Żninie

II nagroda- Marcin Grajek- I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie

III nagroda- Monika Wałkowska- I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie

Wyróżnienie- Magdalena Dobrzyńska-  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej w Żninie

Wyróżnienie- Maria Wolska- Zespół Szkół w Barcinie

Wyróżnienie- Władysław Zwoliński- Żnin

W Turnieju Poezji Śpiewanej

I Nagroda- Julia Bronk- Zespół Szkół w Barcinie

Jury wytypowało do Finału Turnieju następujące osoby:

Szymon Koziełek- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie

Marcin Grajek- I Liceum Ogólnokształcące w Żninie

Monika Wałkowska- I Liceum Ogólnokształcące w Żninie

Julia Bronk- Zespół Szkół w Barcinie

W/w wykonawcy wezmą udział w etapie rejonowym w Bydgoszczy.

Nagrody dla laureatów ufundowała Firma Frigo Logistics, Firma Mapei i Żniński Dom Kultury

RODO i cookies