ul. Pocztowa 15,
88-400 Żnin

O nas

Spektakl dla dzieci pt. „Pierwsza Gwiazdka” w wykonaniu Teatru POMARAŃCZOWY CYLINDER

Zapraszamy na znakomitą komedię ze śmiesznymi dialogami, zwariowanymi sytuacjami i barwnymi bohaterami. Oto historia z czasów, gdy Mikołaj nie miał jeszcze swojej długiej siwej brody, bo był jeszcze młody i dopiero zaczynał swoją przygodę z rozdawaniem dzieciom prezentów. Jego pomocnikami byli Renifer Ryszard oraz sympatyczny Elf, a Zajączek, czyli gość ze Świąt Wielkanocnych, bardzo chciał ich wszystkich poznać.

Czy Święty Mikołaj jeździ na hulajnodze?
Czy Renifery latają statkami kosmicznymi?
Czy Wielkanocny Króliczek woli Święta Bożego Narodzenia?
Czy Mikołaj zawsze miał siwą brodę?

Jeżeli chcecie znać odpowiedź na te pytania, a także przeżyć wyjątkową przygodę, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Prezentowany spektakl jest wesoły i pouczający, znakomicie wprowadza w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Wraz z Wesołym Reniferem i Świętym Mikołajem uczymy się jak istotne jest wykonywanie powierzonych obowiązków. Będzie wiele zabawnych sytuacji w stylu komediowym, ale także wiele będzie można nauczyć się o zaufaniu. To także wzruszająca opowieść detektywistyczna o przyjaźni, tolerancji oraz wybaczaniu.

Spektakl odbędzie się 13 grudnia 2021 r. o godz. 17.00 w Żnińskim Domu Kultury. Bezpłatne wejściówki dostępne są w ŻDK. Spektakl odbędzie się w reżimie sanitarnym.

RODO i cookies