ul. Pocztowa 15,
88-400 Żnin

O nas

Zapraszamy na plenerowy koncert pt. Muzyka Nocy Letniej

Koncert ten to zbiór najpiękniejszych melodii filmowych znanych ze szklanego  i dużego ekranu.

Utwory muzyczne  wyróżniają się lekkością i wdziękiem. Program koncertu dobrany jest tak, by każdy znalazł cos dla siebie, opierając się głównie na najbardziej znanych  przebojach. 

Wystąpią:

Anna Malus-Wróblewska - mezzosopran

Eugeniusz Kalinowski   - tenor

para baletowa

Prowadzenie – Adam Gajewski

Orkiestra Salonowa  „MODERATO”

Dyryguje – Orlin Bebenow

Salonowa Orkiestra  „MODERATO” to zespół  muzyków  z Bydgoszczy, który został założony z myślą o stworzeniu dla publiczności niepowtarzalnej atmosfery i specyficznego klimatu muzyki wiedeńskich salonów i koncertów promenadowych. W repertuarze orkiestry można usłyszeć znane walce, polki, czardasze, ulubione arie i duety operetkowe, a także miniatury muzyki klasycznej, sakralnej, musicalowej, znane standardy oraz przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej.

Dyrygentem  i założycielem orkiestry jest Orlin Bebenow urodzony w Bułgarii, od roku  1988 mieszka w Polsce. Absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa  Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Studia Podyplomowe w zakresie chórmistrzostwa ukończył na Wydziale Dyrygentury Chóralnej w Bydgoszczy, uzyskał także stopień doktora sztuki muzycznej w dziedzinie artystycznej: dyrygentura.

Koncert odbędzie się 26 czerwca 2021 r. o godz. 21.00 na Plaży nad Jeziorem Żnińskim Dużym (Teren Cukrowni Żnin). Wstęp wolny (ograniczona liczba miejsc). W razie złych warunków atmosferycznych koncert odbędzie się w Sali ŻDK).

Wydarzenie w reżimie sanitarnym.

RODO i cookies