Plenerowe licytacje WOŚP na rynku!

Oprócz aukcji na ALLEGRO planujemy też kilka plenerowych licytacji na rynku w Żninie. Odbędą się one 4 razy o pełnych godzinach- 11.00, 12.00, 13.00 i 14.00.

ZAPRASZAMY!

Co będzie można zdobyć? Lista poniżej:

- Zielona Karta Klubu Przyjaciół Arche uprawniająca do rabatu w sieci Hoteli Arche w całej Polsce, podarowana przez Dyrektora Cukrowni Żnin.

- Voucher podarunkowy na zabieg na włosy podarowany przez Salon Fryzjersko Kosmetyczny EVA ze Żnina.

- Voucher podarunkowy na zabieg pielęgnacyjny na twarz podarowany przez Salon Fryzjersko Kosmetyczny EVA ze Żnina.

- Obraz autorstwa Danuty Wiecanowskiej, uczestniczki Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wągrowcu. Wymiary- 50x70cm

- Unikatowy, limitowany kalendarz ścienny, trójdzielny i kalendarz biurkowy podarowane przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego ze zdjęciami Mistrzów sportu motorowodnego.

- Bransoletka srebrna podarowana przez Pana Leszka Urbańskiego - Jubiler KARAT ze Żnina.

- Voucher na jazdę konną oraz kalendarz ścienny przekazany przez Ośrodek Rekreacji Konnej Rancho ze Żnina.

- komplet biżuterii- kolczyki i naszyjnik, podarowany przez Pana Leszka Urbańskiego - Jubiler KARAT ze Żnina.

- Smartwatch podarowany przez Pana Leszka Urbańskiego - Jubiler KARAT ze Żnina.

- Kalendarz 2021 pt.:"Architektura województwa kujawsko-pomorskiego". W kalendarzu zaprezentowane zostały prace fotograficzne laureatów konkursu pn. „Przyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego”. Format

- Torba z różnościami przekazana przez Starostwo Powiatowe w Żninie.

- Kalendarz książkowy WOŚP.

- Ramka do tablicy rejestracyjnej WOŚP.

- Kalendarz trójdzielny WOŚP.

- Koszulka damska S- 29. Finał WOŚP

- Koszulka męska XXL - 29 Finał WOŚP

- Koszulka Pol'and'Rock Festiwal

- Koszulka dziecięca 122/128- 29 Finał WOŚP

- Koszulka dziecięca 123/140 - 29 Finał WOŚP

- Zabawka Pilarka STIHL na baterie, podarowana przez firmę INTER-VAX.

- Zestaw gadżetów od firmy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. Z o. o. W zestawie: Smartwatch FOREVER iGO JW-100 Czarny, szmaciana torba z logo Pepsi, drewniane bierki z logo Pepsi, jojo z logo Pepsi, Frisbee z logo Pepsi, bidon z logo Pepsi, gra Jenga