ul. Pocztowa 15,
88-400 Żnin

O nas

28. Finał WOŚP w Żninie!

Żniński Dom Kultury zaprasza do udziału w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak co roku Żniński Dom Kultury podjął się organizacji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Na ulicach Żnina kwestować będzie 40 wolontariuszy. Na Placu Wolności o godz. 12.00 odbędzie się Bieg pod hasłem „Policz się z cukrzycą”- zapisy będą prowadzone od godz. 11.30. Każdy z uczestników otrzyma numer startowy i pomarańczowe niespodzianki ! Biegamy 25 okrążeń na rynku. Po biegu na wszystkich czekać będzie ciepły posiłek. Zaprosimy również do zdobienia  wielkoorkiestrowych żagli, które są symbolem tegorocznego Finału. Naukę zasad pierwszej pomocy przeprowadzą żnińscy harcerze. 

Od godz. 16.00 w Żnińskim Domu Kultury rozpoczną się występy połączone z aukcjami. Na początek wystąpią sekcje Żnińskiego Domu Kultury oraz goście, a gwiazdą tegorocznego Finału będzie zespół Mokka Band.

O 20.00 na rynku „światełko do nieba”.

Podczas finału będziemy licytować m.in. Gadżety WOŚP i przedmioty przekazane przez instytucje, firmy i mieszkańców Żnina.

28.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020 r.

RODO i cookies