Zapraszamy na MIKOŁAJKI w ŻDK!

Żniński Dom Kultury zaprasza na MIKOŁAJKI !

MIKOŁAJKI to dzień wyjątkowy. Drzwi Żnińskiego Domu Kultury otwieramy szeroko dla wszystkich dzieci chcących spędzić to magiczne popołudnie razem z nami i naszymi gośćmi. Na początek zaprosimy do warsztatu elfów, gdzie z naszą pomocą wykonacie wyjątkowe świąteczne ozdoby. Następnie na spektakl pt. „ŚWIĄTECZNE ŚLEDZTWO” zaprosi Was Teatr KULTURESKA. Na koniec czeka nas prawdziwa gratka. Spotkanie ze ŚW. MIKOŁAJEM!

Zapewniamy świąteczną atmosferę i dobrą zabawę!

Wyobrażacie sobie święta bez św. Mikołaja? To chyba najgorszy świąteczny scenariusz, jaki można wymyślić! A teraz wyobraźcie sobie, że taka historia przydarzyła się naszym bohaterom spektaklu – Reniferowi Renii i Elfowi Heli! Święty Mikołaj został porwany! Bez obawy – tam gdzie pojawia się problem, zjawia się również Detektyw SuperBałwan. Fachowo przeprowadzone przez niego śledztwo nie rozwiąże problemu, ale z pewnością doprowadzi was do… śmiechu! A tam gdzie dobra zabawa, tam świąteczna magia, a tam gdzie magia – nie ma zagadek nie do rozwiązania! Gwarantujemy, że rozwiązanie bardzo was zaskoczy.

Widzowie będą mieli okazję stać się świadkami wielkiej intrygi i świątecznych cudów – a nawet wcielą się w rolę detektywów. Dzięki interaktywnej formie widowiska najmłodsi będą mieli okazję wziąć bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Przy akompaniamencie świątecznej muzyki – wydarzą się też świąteczne cuda – a jeżeli wystarczająco się postaramy to być może spadnie śnieg, a wśród nas pojawi się cały i zdrowy św. Mikołaj! Gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku, nawet tych dorosłych!

Mikołajkowe spotkanie odbędzie się w sobotę 1 grudnia 2018 r. od godz. 15.30 w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury. Wstęp wolny.