Imieniny Chóru Moniuszko

Żniński Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Śpiewacze Chór Męski im. Stanisława Moniuszki zapraszają na Imieniny Chóru Moniuszko i koncert pt. „Drogi do wolności”

Imieninowe koncerty od kilku lat wpisują się w kulturalny pejzaż miasta. Każdy z nich jest inny i prezentuje różne „oblicza” żnińskich chórzystów. Tym razem, w roku jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości, w ramach imienin Stanisława, Chór Moniuszko, najdłużej działający chór w Żninie pod dyrekcją Beaty Różańskiej, zaprezentuje koncert zatytułowany „Drogi do wolności” i przeniesie widzów w muzyczną podróż po zawiłych ścieżkach walki o niepodległość.

Uroczystość odbędzie się w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury 25 listopada 2018 r. o godz. 17.00. Bezpłatne wejściówki dostępne są w sekretariacie ŻDK.