Żniński Dom Kultury zaprasza na „Włoskie Lato” w Żninie

Koncert pt. „Włoskie Lato” w wykonaniu Bianki Urbanowskiej w duecie z Luigi Pagano i jego zespołem.

Artyści z akustycznym trio zagrają największe hity muzyki włoskiej oraz własne kompozycje. Luigi, jak na prawdziwego neapolitańczyka przystało, w swoich piosenkach w magiczny sposób przenosi słuchaczy na południe Włoch. Wpadnijcie poznać prawdziwy śródziemnomorski klimat.

Luigi Pagano to wspaniały wokalista i gitarzysta. Grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie na największych scenach. Miłość sprowadziła go do Polski, dzięki temu Luigi sprowadził do Polski swoją muzykę.

Bianka Urbanowska- wokalistka pochodząca ze Żnina, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie śpiewu solowego Pani Małgorzaty Ratajczak, absolwentka Akademii Bydgoskiej na kierunku Wychowanie Muzyczne. Artystka współpracuje i koncertuje z muzykami z całej Polski. Współpracowała m. in. z Bogdanem Hołownią, Adamem Sztabą, Piotrem Proniukiem, Mateuszem Kurkiem, Stanem Breckenridge, Andrea Lattari, Sergio Bettas.

Założycielka i lider zespołu B4BAND, z którym wydała autorską płytę pt. ”Najpiękniejszy czas”. Przygodę z włoską muzyką rozpoczęła 2 lata temu z wokalistą Andrea Lattari. Obecnie współpracuje z włoskim wokalistą Roberto Zucaro oraz Luigi Pagano.

Koncertowi towarzyszył będzie pokaz mody włoskiej.

Koncert odbędzie się w sobotę 14 lipca 2018 r. o godz. 18.00 w Amfiteatrze w Parku Miejskim w Żninie. Wstęp wolny!