ul. Pocztowa 15,
88-400 Żnin

O nas

Zapraszamy na kolejny recital w ramach cyklu POSMAKI!

„Posmaki” to cykl  recitali piosenki artystycznej, będący niejako kontynuacją Przedsmaków oraz owocem Ogólnopolskiego Festiwalu Recitali Piosenki Artystycznej, który odbył się w stolicy Pałuk, w listopadzie ubiegłego roku. W ramach „Posmaków” będziemy świadkami czterech koncertów, których wyznacznikiem będą  piękno muzyki, mądrość  zawarta w tekstach oraz życie, czyli wykonanie.

„Scena prawdziwsza od życia” to tytuł trzeciej odsłony palety muzycznych barw, recitali piosenki nieobojętnej, który wykona Ewelina Brudniak.

Jest dyplomantką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, pracę magisterską pisze w zakresie rzadkiej dyscypliny, jaką jest "etyka negocjacji i technik mediacyjnych". Śpiewa od dziecka i od dziecka kształciła swą wrażliwość muzyczną; obecnie swe kompetencje w tej dziedzinie związała również z najmłodszymi - uczy dzieci śpiewu, a w przyszłości zamierza otworzyć własną szkołę wokalną dla dzieci i młodzieży licealnej. Przez naturę została hojnie wyposażona w atrybuty niezbędne dla tworzenia artystycznych wartości na scenie muzycznej - muzykalność, instynkt aktorski, naturalność w sposobie bycia, wdzięk, urodę i wielki głos o niepowtarzalnej barwie. W swych wokalno – aktorskich kreacjach jest wiarygodna, a wrodzone poczucie humoru i naturalny liryzm powodują, iż  jej repertuar - w swoich wszystkich gatunkowych odmianach - daje  świadkom jej występów najrzetelniejsze powody do uśmiechu i wzruszenia.

Warto już teraz zarezerwować sobie terminy kolejnych „Posmaków”:

29 września- Olga Lisiecka „Youkali”

Wszystkie recitale poprowadzi Bogusław Sobczuk- dziennikarz, aktor, twórca i reżyser koncertów, specjalista z zakresu sztuki estradowej, dyrektor Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, członek Kapituły Nagrody im. Aleksandra Bardiniego.                                                                                                                                                                                   

Recital Eweliny Brudniak odbędzie się 8 czerwca 2018 r.  o godz. 18.00 w Żnińskim Domu Kultury.  Bezpłatne wejściówki oraz karnety na cały cykl dostępne są w sekretariacie ŻDK.

RODO i cookies