Zapraszamy na najnowszy spektakl Awangardowego Teatru Czarno- Czarnego

Żniński Dom Kultury i Awangardowy Teatr Czarno- Czarny zapraszają  na spektakl pt. „UDERZ W STÓŁ, A KRZESŁA SIĘ ODEZWĄ!”

Awangardowy Teatr Czarno-Czarny znów podbija żnińską scenę!

Tym razem ze spektaklem niebanalnym, opartym na motywach dramatu pt. „Krzesła” francuskiego dramaturga współczesnego – Eugène Ionesco. Spektakl stanowi dojrzałą sceniczną metaforę ludzkiego pojmowania świata przez pryzmat własnego ego, własnego zysku i własnych korzyści.

Aktorzy stworzą pole do dyskusji  na temat znieczulicy społecznej – czyli problemu, który jest powszechny tu i teraz, a także ludzkiej obojętności na krzywdę drugiego człowieka…

„Zależy nam, aby żnińska publiczność spróbowała odnaleźć w tym spektaklu cząstkę samego siebie, a być może i doprowadzić widzów do pewnego rodzaju wstydu, że faktycznie znieczulica nie jest im obca”- mówią aktorzy teatru.

Dlaczego akurat Krzesła ? Na to pytanie Awangardowy Teatr Czarno-Czarny odpowie 19 i 20 maja. Zapraszamy!

Tekst i reżyseria: Marcin Grajek

Wystąpią: Dominika Brzykcy, Katarzyna Byczyńska, Marcin Grajek, Ola Kaźmierczak, Patrycja Kuras, Patryk Maciejewski, Maria Szafrańska, Zofia Szałacińska, Mirella Tyka, Monika Wałkowska, Kaja Zbytniewska, Karolina Zdrojewska.

Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury w sobotę 19 maja (premiera) i w niedzielę 20 maja (pokaz otwarty) 2018 r. o godz. 18.00. Wstęp wolny.