ul. Pocztowa 15,
88-400 Żnin

O nas

Eliminacje Powiatowe TURNIEJU SŁOWA dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych

Eliminacje powiatowe Turnieju Słowa „Słowo źródłem inspiracji” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych odbyły się 13 kwietnia 2018 roku w Żnińskim Domu Kultury o godz. 10.00.

W przesłuchaniu uczestniczyło 43 uczniów, reprezentujących następujące szkoły:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wlkp. w Żninie
  3. Szkoła Podstawowa im. Kl. Janickiego w Januszkowie
  4. Szkoła Podstawowa im. Wiceadmirała Józefa Unruga w Laskach Wielkich
  5. „Trójka” Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie
  6. Szkoła Podstawowa w Słębowie im. Anny i Alfreda Krzyckich
  7. Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie
  8. Szkoła Podstawowa w Mamliczu
  9. Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie
  10. Szkoła Podstawowa w Lubostroniu
  11. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Janowcu Wlkp.
  12. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie

Jury eliminacji powiatowych obradowało w składzie:

  1. Katarzyna Rodziewicz
  2. Krystyna Jarzębowska
  3. Jolanta Dobaczewska

Jury po wysłuchaniu wszystkich wykonawców przyznało:

w kategorii klas IV:

I miejsce- Filip Niemkiewicz- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

II miejsce- Oliwia Płocińska- Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie

III miejsce- Natalia Niemiec- Szkoła Podstawowa w Lubostroniu

Wyróżnienie- Maja Nowak- Szkoła Podstawowa w Mamliczu

Wyróżnienie- Zuzanna Lisiecka- „Trójka” Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie

w kategorii klas V

I miejsce- Zuzanna Zielińska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

II miejsce- Matylda Brelińska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

III miejsce- Jakub Pik- Szkoła Podstawowa w Lubostroniu

Wyróżnienie- Aleksandra Lisiecka- „Trójka” Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie

Wyróżnienie- Aleksandra Margas- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

Wyróżnienie- Anna Ratajczak- Szkoła Podstawowa w Mamliczu

Wyróżnienie- Dominik Wojtasik- Szkoła Podstawowa w Słębowie

w kategorii klas VI

I miejsce- Wojciech Czekaj- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

II miejsce- Monika Wojtasiak- Szkoła Podstawowa w Januszkowie

III miejsce- Monika Wilk- „Trójka” Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie

III miejsce- Nikodem Rydlewski- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Wyróżnienie- Katarzyna Erdmann- „Trójka” Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie

Wyróżnienie- Oliwia Taraska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

 

Jury wytypowało do Finału Turnieju następujące osoby:

- Filip Niemkiewicz

- Zuzanna Zielińska

- Wojciech Czekaj

 

W/w wykonawcy wezmą udział w Finale Turnieju w czerwcu w Bydgoszczy.

Nagrody dla laureatów ufundowali: Gmina Żnin, Firma MAPEI, Firma Frigo Logistics i Żniński Dom Kultury