ul. Pocztowa 15,
88-400 Żnin

O nas

Eliminacje Powiatowe Turnieju Słowa „SŁOWO ŹRÓDŁEM INSPIRACJI” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych

Eliminacje powiatowe Turnieju Słowa „Słowo źródłem inspiracji” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych odbyły się 6 kwietnia 2018 roku w Żnińskim Domu Kultury o godz. 10.00.

W przesłuchaniu uczestniczyło 42 uczniów, reprezentujących następujące szkoły:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wlkp. w Żninie
  4. Szkoła Podstawowa im. Kl. Janickiego w Januszkowie
  5. Szkoła Podstawowa im. Wiceadmirała Józefa Unruga w Laskach Wielkich
  6. „Trójka” Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie
  7. Szkoła Podstawowa w Słębowie
  8. Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie
  9. Szkoła Podstawowa w Mamliczu
  10. Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie

Jury eliminacji powiatowych obradowało w składzie:

  1. Bogna Blachowska (Kujawsko- Pomorskie Centrum Kultury Bydgoszczy)
  2. Krystyna Jarzębowska
  3. Jolanta Dobaczewska

Jury po wysłuchaniu wszystkich wykonawców przyznało:

w kategorii klas I:

I miejsce- Zuzanna Kwaśniewska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

II miejsce- Lena Rąpała- Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie

III miejsce- Wojciech Wika- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

Wyróżnienie- Antoni Mika- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Wyróżnienie- Inez Siemianowska- Szkoła Podstawowa w Mamliczu

w kategorii klas II

I miejsce- Amelia Bolińska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

II miejsce- Weronika Loferska- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

III miejsce- Zuzanna Pejka- Szkoła Podstawowa w Słębowie

Wyróżnienie- Nikola Klawińska- Szkoła Podstawowa w Mamliczu

Wyróżnienie- Roksana Wypijewska- Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie

Wyróżnienie- Edyta Sikora- Szkoła Podstawowa w Laskach Wielkich

w kategorii klas III

I miejsce- Hanna Piasecka- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

I miejsce- Emil Zwierzykowski- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

II miejsce- Melania Najkowska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

II miejsce- Karolina Mazurek- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

III miejsce- Martyna Michalak- Szkoła Podstawowa w Słębowie

III miejsce- Adam Siwak- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

Wyróżnienie- Wawrzyniec Żelazny- Zespół Szkół Społecznych im. Armii Krajowej w Żninie

Wyróżnienie- Jagoda Domagała- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

Wyróżnienie- Nikola Muszyńska- Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie

Wyróżnienie- Wojciech Cieślak- Szkoła Podstawowa w Januszkowie

 

Jury wytypowało do Finału Turnieju następujące osoby:

Wojciech Wika- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

Lena Rąpała- Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie

Zuzanna Kwaśniewska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Amelia Bolińska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Zuzanna Pejka- Szkoła Podstawowa w Słębowie

Weronika Loferska- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

Hanna Piasecka- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

Adam Siwak- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie

Emil Zwierzykowski- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

Karolina Mazurek- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

Martyna Michalak- Szkoła Podstawowa w Słębowie

Melania Najkowska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie

 

W/w wykonawcy wezmą udział w Finale Turnieju w czerwcu w Bydgoszczy

 

Nagrody dla laureatów ufundowali: Firma MAPEI, Firma Frigo Logistics i Żniński Dom Kultury